SKU: LP001218 Kategori: Brand:

Laptop Lenovo NB IdeaPad 3 15IAU7 / i5-1235U / 8GB / 512GB / 15.6 inch

649.99


  • CPU: Intel Core: i5-1235U
  • RAM: 8GB DDDR4
  • Memory: 512GB SSD
  • Screen size: 15.6 inch Full HD

Share it:

Laptopi i hollë dhe i lehtë Lenovo IdeaPad 3i ka procesorë të fuqishëm të gjeneratës së 12-të të serisë Intel Core i5 U dhe kartën grafike Intel Iris Xe. Tensioni: 3,7 volt Me një 19,9 mm jashtëzakonisht të hollë (vetëm 0,78 inç), IdeaPad 3i është i lehtë dhe i lehtë për t’u bartur kudo që udhëtoni Ekrani 15,6 inç FHD IPS ju jep kënde më të gjera shikimi për një përvojë më të mirë me saktësi dhe kontrast më të lartë ngjyrash, në mënyrë që të mund të shihni më shumë dhe të bëni më shumë çdo ditë; kornizat e ngushta me 4 anë të ekranit ju ofrojnë një ekran shikimi më të disponueshëm Shijoni bashkëpunimin e pastër kristal me një ueb-kamerë HD me grila të privatësisë, mikrofona të dyfishtë për cilësi të qartë zëri, tingull Dolby Audio dhe Anulim i zgjuar i zhurmës për një tingull më të përshtatur me më pak zhurmë në sfond Mbajeni tavolinën tuaj nga rrëmuja me një portë tip-C me funksion të plotë për transferim më të shpejtë të të dhënave, shpërndarje të energjisë dhe lidhje me ekranin 4K; Të përfshira gjithashtu portat USB 3.2 Gen 1 Type-A, USB 2.0 Type-A dhe HDMI, përfshin falas 3-mujore Xbox Game Pass

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Lenovo NB IdeaPad 3 15IAU7
CPU Intel Core i5-1235U ‎1.3
RAM 8GB DDR4
Memory 512GB  SSD
Screen size 15.6" Full HD (1920x1080) IPS 300nits AG
Color Arctic Grey
GPU IntelIntegrated Intel Iris Xe Graphic
Special Feature
Wireless Type ‎802.11ax
Number of USB 2.0 Ports 1
Number of USB 3.0 Ports 1
Product Dimensions 14.14 x 9.31 x 0.78 inches
Hard Drive Interface USB 3.2
Number of Processors 1
Computer Memory Type DDR4 SDRAM
Item Weight 2.53 KG
Voltage 3.7 Volts
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj
Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Lenovo NB IdeaPad 3 15IAU7 / i5-1235U / 8GB / 512GB / 15.6 inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *