SKU: LP001284 Kategori:

Laptop Lenovo Thinkpad X1 Yoga /Core i5 6200U 2.30GHZ/ 8GB/ 256GB/ 14 inch

299.99Shiko PDF
Share it:

  •  Intel 6th Gen i5-6200U (2.3GHz deri në 2.8GHz) 3MB Cache
  •  Intel HD Graphics 520, 8 GB DDR3 RAM, 256 GB SATA3 SSD
  • Uebkamerë e integruar 14 inç FHD, ekran IPS (1920×1080) 720p
  • Thinkpad Pen Pro, lexues i gjurmëve të gishtërinjve, 2×2 AC Wireless, Bluetooth 4.1
  • Tastierë me dritë prapa, bateri me 4 qeliza deri në 11 orë, Windows 10 Pro 64-bit
  • Prezantimi i karbonit të ri X1 – përsëritja jonë e tretë e serisë popullore të karbonit përfshin komente nga përdoruesit – si ju. Ne kemi marrë më të mirën e së kaluarës dhe kemi përfshirë teknologjitë thelbësore të së sotmes për t’ju sjellë një sistem me përdorshmëri legjendare dhe performancë pa kompromis.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Lenovo Thinkpad X1 Yoga
CPU  Core i5-6200U  2.30GHZ
RAM 8GB RAM
Memory 256GB SSD
Screen size  ‎(1920 x 1080) Pixels 14″  inch FHD, IPS Display
GPU Intel HD Graphics 520
Color Black
Item Weight ‎ 0.90 KG
Ports Number of USB 2.0 Ports ‎2 Number of USB 3.0 Ports ‎2
Product Dimensions 16.6 x 12.5 x 5.9 inches
Computer Memory Type DDR3 SDRAM 
Hard Drive Interface ‎‎Serial ATA-600
Special Feature Backlit Keyboard,Fingerprint Reader,Pen
Wireless Type ‎ Bluetooth
Number of USB 3.0 Ports ‎2
Garancion 12 Muaj
Ngjyra

Importuar nga:

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop Lenovo Thinkpad X1 Yoga /Core i5 6200U 2.30GHZ/ 8GB/ 256GB/ 14 inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *