SKU: M001363 Kategori: Brand:

Laptop Lenovo YOGA 7 16IAP7 2-IN-1 / i5-1240P/ 8GB / 256GB / 16 inch WQXGA /TOUCHSCREEN

779.99


  • CPU: Intel Core i5-1240P
  • RAM: 8GB
  • Memory: 256GB
  • Screen size: 16 inch WQXGA
  • TOUCHSCREEN

Share it:
  •  Ekran me prekje 16,0″ QXGA (2560×1600) 60 Hz WQXGA IPS; Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.2, Webcam i integruar, Sistemi i sigurisë së gjurmëve të gishtërinjve, ndriçimi i pasmë, .
  • 【Performancë e fuqishme me Intel Core i5-1240P 】 Procesor i gjeneratës së 12-të Intel Core i5-1240P 1,70 GHz (deri në 4,4 GHz, 12 MB cache, 12 bërthama, 16 fije, 4 bërthama të performancës) Intel Iris Xe Graphics Integrated,.
  • 【Shpejtësi e lartë dhe shumë detyra】 8 GB RAM në bord; Furnizimi me energji 65W, Bateria me 4 qeliza 71 WHr; Ngjyra gri stuhi,.
  • 256 GB PCIe NVMe SSD; 2 USB 3.2 Gen1, 1 HDMI, 2 Thunderbolt 4 (Type-C), lexues SD, pa disk optik, fole kufje/mikrofoni Combo., Windows 11 Home-64., 1 vit garanci prodhuesi nga GreatPriceTech (Përmirësuar në mënyrë profesionale nga GreatPriceTech)
  • Përfshin Dockztorm USB Hub (Edicioni i veçantë Portativ Docztorm Data Hub; Shpejtësia e sinkronizimit super të shpejtë të të dhënave deri në 5 Gbps)
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Model Lenovo YOGA 7 16IAP7 2-IN-1
CPU CoreTM i5-1240P
RAM 8GB
Memory 256GB
Screen size 16" WQXGA (2560x1600) TOUCHSCREEN
GPU Iris Xe Graphics
Operating System WIN11 STORM
Special Feature Backlit Kyb,Fingerprint
Item Weight 1KG
Product Dimensions ‎ 14 x 10 x 4 inches
WIFI YES
Color Grey
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj
Lenovo

YOGA 7 16IAP7 2-IN-1

Ngjyra

Importuar nga:

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Lenovo YOGA 7 16IAP7 2-IN-1 / i5-1240P/ 8GB / 256GB / 16 inch WQXGA /TOUCHSCREEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *