SKU: LP001265 Kategori: Brand:

Laptop Lenovo YOGA 9 14ITL5 2-IN-1 CONVERTIBLE i7 1185G7/ 16GB/ 512GB/ 14 inch UHD TOUCHSCREEN

1.399.99


  • CPU: Core i7-1185G7
  • RAM: 16 GB
  • Memory: 512GB SSD
  • GPU: Intel Integrated Xe Graphics

Shiko PDF
Share it:
  • SHOKU JUAJ I PËRDITSHËM I INFORMACIONIT – I hollë, i lehtë në një trup elegant , i mundësuar nga një procesor i besueshëm Intel
  • KOMUNIKIM ME KOMUNIKIM – Kamerë e integruar dhe lidhje e qëndrueshme përmes Intel WiFi 6 të integruar
  • EKRANI I ndritshëm – UHD (3840×2160) IPS 500 nits Ekran me shkëlqim me korniza të ngushta
  • E Zgjerueshme – Lidhu me një monitor të jashtëm, minj/tastierë dhe më shumë me folenë e integruar të kufjeve, portin Type-C dhe Bluetooth
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Lenovo YOGA 9 14ITL5 2-IN-1 CONVERTIBLE
CPU Core i7-1185G7
RAM    16 GB
Memory 512GB SSD
Screen size 14" UHD (3840x2160) TOUCHSCREEN
Color Silver
GPU Intel Integrated Xe Graphics
Connectivity Type ‎Bluetooth, Wi-Fi
Special Feature Touchscreen, Light Weight
Ports Number of USB 2.0 Ports ‎1 Number of USB 3.0 Ports ‎2  Connect to an external monitor, mice/keyboards and more with built-in headphone jack, Type-C port and Bluetooth
Product Dimensions ‎‎ 31.94 x 21.64 x 1.57 cm
Item Dimensions LxWxH ‎ 31.94 x 21.64 x 1.57 cm
Number of Processors 4
Item Weight ‎ 2.8 KG
Hard Disk Description ‎SSD
Computer Memory Type ‎ DDR4 SDRAM
Hard Drive Interface ‎ PCIE x 4
Voltage 24 Volts
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj YES
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop Lenovo YOGA 9 14ITL5 2-IN-1 CONVERTIBLE i7 1185G7/ 16GB/ 512GB/ 14 inch UHD TOUCHSCREEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *