SKU: LP001001 Kategori: , Etiketë: Brand:

Laptop Gaming MSI GF65 Thin / i7 10750H / 16GB / 512GB / 15.6 Full HD IPS 120Hz / GTX 1660Ti 6GB

1.089.99


  • CPU: Intel Core i7-10750H
  • RAM: 16 GB DDR4
  • Memory: 512GB SSD
  • Screen size: 15.6 inch Full HD 120Hz
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 1660Ti 6GB

Share it:

Performanca vizuale: Ekrani i nivelit IPS 15,6 incj 120hz jep imazhe të vërteta me një shpejtësi të lartë rifreskimi, në mënyrë që të mund të shihni çdo kornizë të lojës.

Fuqi e rafinuar: Procesori i gjeneratës së 10-të Intel Core i7, ofron performancë të lartë për të përballuar me lehtësi çdo lojë dhe aplikacion.

Grafika të mbingarkuara: Mundësuar nga NVIDIA GeForce GTX, merrni lojërat më të njohura të sotme me këto grafika të performancës.

Lojëra në lëvizje: Projektuar që të jetë e hollë dhe e lehtë për lojtarët që mund t’i mbajnë çdo ditë për lojëra, studime ose punë

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
CPU Intel Core i7-10750H
RAM    16 GB DDR4
Memory 512GB SSD
Screen size  15.6" (1920x1080) Full HD
Color Aluminum Black
GPU NVIDIA GeForce GTX 1660Ti 6GB
Wireless Type Bluetooth
Ports Number of USB 3.0 Ports*3
Product Dimensions ‎‎ ‎ ‎ 0.85 x 14.13 x 9.99 inches
Item Dimensions LxWxH 0.85 x 14.13 x 9.99 inches
Number of Processors 6
Item Weight ‎ 2.04kg
Computer Memory Type ‎ ‎‎ DDR4 SDRAM
Hard Drive Type SSD
Voltage ‎240 Volts
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj
Madhësia e ekranit

Shpejtesia e riperseritjes

Veçoritë

Procesori

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop Gaming MSI GF65 Thin / i7 10750H / 16GB / 512GB / 15.6 Full HD IPS 120Hz / GTX 1660Ti 6GB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *