SKU: M001361 Kategori: Brand:

Laptop MSI PULSE GL66 12UCK GAMING / i5-12450H / 8GB / 512GB / 15.6 inch 144Hz / RTX 3050 4GB

749.99


  • CPU: Intel Corei5-12450H
  • RAM: 8GB DDR4
  • Memory: 512GB SSD
  • GPU: RTX 3050 4GB

Shiko PDF
Share it:
  • Fuqizimi: Procesori i gjeneratës së 12-të Intel Core i7 për të ofruar efikasitet maksimal në lojë, punë me shumë detyra dhe produktivitet.. Webcam – Webcam 720p HD. Paketa e baterisë – 3 qeliza (53 Whr). LAN – Gb LAN. WLAN – Intel Wi-Fi 6 AX201 (2*2 sëpatë). Bluetooth – BT 5.2. Tensioni:230.0 volt
  • Gjithçka fillon tani: Shijoni gjeneratën e fundit të Windows 11 Home për nevojat tuaja të përditshme. MSI rekomandon Windows 11 Pro për përdorim biznesi.
  • Ray-Tracing: GPU-ja e laptopit NVIDIA GeForce RTX 3070 e mundësuar nga arkitektura RTX e gjeneratës së dytë NVIDIA për grafikat më realiste të gjurmuara nga rrezet dhe veçoritë më të fundit të AI.
  • Ekrani FHD: Ekrani FHD 15,6” 144 Hz jep një ritëm të qetë të rifreskimit për lojë të qetë dhe të gjallë.
  • Të dhëna me shpejtësi të lartë: Memorie SSD Gen 4×4 dhe DDR4-3200 për transferimin më të shpejtë të të dhënave, shpejtësinë e sistemit dhe reagimin
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli MSI PULSE GL66 12UCK GAMING  Laptop
CPU Intel Core  i5-12450H
RAM 8GB DDR4
Memory 512 GB SSD
Screen size  15.6″ (1920x1080) Full HD
Refresh Rate 144 HZ
GPU NVIDIA® RTX 3050 4096MB
Color BLACK Backlit Keyboard
Operating System Win11 Home
Special Feature Anti Glare Coating
Wireless Type ‎ Bluetooth
Item Weight 2.24 KG
Hard Drive Interface ‎ USB 3.2
Voltage ‎ 230 Volts
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj
Procesori

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop MSI PULSE GL66 12UCK GAMING / i5-12450H / 8GB / 512GB / 15.6 inch 144Hz / RTX 3050 4GB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *