SKU: M001334 Kategori: , Etiketë: Brand:

Laptop Gaming MSI Pulse GL76 12UGK-258 / i7 12700H / 16GB / 1TB / 17.3 inch 360Hz / RTX 3070 16GB

1.479.99


  • CPU: Intel Core i7-12700H
  • RAM: 16GB DDR4 3200Hz
  • Memory: 1TB SSD
  • Screen size: 17.3 inch 360Hz
  • GPU: NVIDIA GeForce RTX 3070 16GB

Share it:
  • Produktivitet i fuqishëm: Gjenerata e 12-të Intel Core i7 12700H, 14 bërthama (8 bërthama efikase + 6 performancë), 20 threads, 24 MB Intel Smart Cache, Frekuenca maksimale Turbo (4,7 GHz) për aplikacionet tuaja me kërkesë të lartë. Intel Wi-Fi 6 AX201 (2×2) dhe Bluetooth 5.2 kombinim (Mbështetja e shpejtësisë së të dhënave Gigabit).
  • Specifikimet e brendshme: 32 GB memorie DDR4, 1 TB NVMe ruajtje e diskut në gjendje të ngurtë për të ruajtur skedarët dhe mediat tuaja
  • Vizualet e maksimizuara: Diagonalja mahnitëse 17.3″, Ekrani FHD (1920 x 1080), IPS; Ekrani i mundësuar nga NVIDIA GeForce RTX 3070 (8 GB GDDR6), Merrni lojë të qetë dhe pa grisje me shpejtësi rifreskimi deri në 360 Hz, plus HDR dhe më shumë .
  • Porta :3 x USB 3.2 Gen 1 (1x Type-C + 2 x Type-A 5Gbps), 1 x USB 2.0 Type-A, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 1 x kombinim kufje/mikrofon;
  • Të tjera: RGB KB me një zonë me tast Anti-Ghost (99 Key) me NumPad (Personalizoni tastierën tuaj të ndriçimit RGB me Mystic Light nga MSI Center për t’iu përshtatur stilit tuaj unik të lojës), kamerë MSI 720p HD me mikrofona dixhitale të integruara të dyfishtë, Hi- Audio me rezolutë, 2 x 2 W altoparlant, Li-ion (3-qeliza, 53 Wh), përshtatës AC 240 W, Bërthama e zezë, 15,68 L x 10,76 Wx 0,95 H, 6,17 lb, ET/Shop falas 32 GB USB.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli MSI Pulse GL76 12UGK-258
CPU Intel Core i7-12700H
RAM 16GB DDR4 3200
Memory 1TB SSD
Screen size 17.3" inch (1920 x 1080 ) Full HD 360 HZ
Panel Type IPS
GPU NVIDIA GeForce RTX 3070
Wireless Type ‎ 802.11ax
Ports 3 x USB 3.2 Gen 1 (1x Type-C + 2 x Type-A 5Gbps), 1 x USB 2.0 Type-A, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 1 x kombinim kufje/mikrofon
Product Dimensions ‎‎ ‎ ‎ 22.13 x 3.94 x 13.94 inches
Item Dimensions LxWxH 22.13 x 3.94 x 13.94 inches
Color Core Black 
Operating System Windows 11 Home
Number of USB 3.0 Ports 3
Item Weight 2.72 KG
Hard Drive Interface ‎ Solid State
Special Feature HD Audio, Backlit Keyboard, Numeric Keypad
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj
Laptop Gaming

MSI Pulse GL76 12UGK-258

Ngjyra

Veçoritë

Importuar nga:

Procesori

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Gaming MSI Pulse GL76 12UGK-258 / i7 12700H / 16GB / 1TB / 17.3 inch 360Hz / RTX 3070 16GB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *