SKU: LP001275 Kategori: , Etiketë: Brand:

Laptop NB LENOVO V15 G3 IAP / I3 1215U / 8GB / 256GB / 15.6 inch Full HD

Disponueshmëria: S’ka stok

359.99


  • CPU:  Intel Core i3 1215U
  • RAM: 8GB DDR4
  • Memory: 256GB SSD
  • Screen size: 15.6 inch Full HD

S’ka stok


Shiko PDF
Share it:

LENOVO V15 G3

Laptop i fuqishëm portativ Lenovo V15 G3  kërkesat e studentëve performancë, komoditetit dhe cilësisë

Kompakt dhe i lehtë, ai jep pamje të theksuara në një ekran të optimizuar FHD IPS ose TN dhe aftësi moderne të menaxhimit audio-vizual për optimizimin e takimeve dixhitale.

Mundësuar nga procesori Intel Core i gjeneratës së 12-të, grafika me shpejtësi të lartë dhe shumë memorie, V15 G3 ofron raportin më të lartë të performancës ndaj kostos të industrisë në dispozicion në një laptop të nivelit fillestar.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Standing screen display size ‎15.6 Inches
Screen Resolution ‎1920 x 1080 pixels
Processor ‎1.2 GHz core_i3
Memory Speed ‎1600 MHz
Hard Drive ‎256 GB SSD
Graphics Coprocessor ‎Intel UHD Graphics
Chipset Brand ‎UHD Graphics
Brand Brand
Series ‎V15 G3 IAP
Item Weight ‎5.3 pounds
Product Dimensions ‎9.3 x 14.1 x 0.78 inches
Voltage ‎24 Volts
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj
Procesori

Madhësia e ekranit

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop NB LENOVO V15 G3 IAP / I3 1215U / 8GB / 256GB / 15.6 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *