SKU: LP001264 Kategori: Brand:

Laptop Samsung Galaxy Book2 Pro 360 2-IN-1 CONVERTIBLE i7 1260P/ 16GB/ 1TB SSD/ 15.6 inch TOUCHSCREEN

1.499.00


  • CPU: Core i7-1260P
  • RAM: 8GB
  • Memory: 1 TB SSD
  • GPU: Intel Iris Xe Graphics

Share it:
  • Laptopi Galaxy Book2 Pro 360 2-në-1 është krijuar për të ndihmuar që idetë tuaja të rrjedhin, kudo dhe në çdo kohë. Përdoreni atë në modalitetin e laptopit për llogaritjen e përditshme, në modalitetin e tendës për shikim të lehtë me të tjerët, në modalitetin e qëndrimit për të shijuar filmat dhe shfaqjet tuaja të preferuara ose në modalitetin e tabletit për një përvojë më të lëvizshme dhe ndërvepruese.
  • Procesori i gjeneratës së 12-të Intel Core i7-1260P (2.10 GHz, deri në 4.70 GHz, 12 bërthama, 16 fije, 18 MB L3 cache); 16 GB RAM LPDDR5 (i ngjitur), 1 TB PCIe NVMe M.2 SSD; Vjen me një stilolaps elektrostatik aktiv (AES) për detaje më të imta dhe më shumë saktësi, stilolapsi me majë shkruese është i shkëlqyeshëm për testimin, vizatimin, marrjen e shënimeve dhe përvijimin e detajeve.
  • 15,6″ FHD (1920 x 1080) AMOLED, Ekran me prekje; Grafika e integruar Intel Iris Xe – Zgjerohet në 2 monitorë nëpërmjet Thunderbolt 4. Rezolucioni maksimal i monitorëve të jashtëm: 8K @30Hz
  • 1 x Thunderbolt 4 (Mbështet DisplayPort dhe shpërndarjen e energjisë), 2 x USB Type-C, 1 x Lexues i kartave multimediale me MicroSD, 1 x Kombinimi i daljes së kufjeve/Mic-in; Wi-Fi 6E (Gig+) + Bluetooth 5.1/
  • Samsung Galaxy Book2 Pro 360 2-IN-1 CONVERTIBLE Core i7-1260P 1TB SSD 16GB 15.6″ (1920X1080) TOUCHS
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Samsung Galaxy Book2 Pro 360 2-IN-1 CONVERTIBLE
CPU Core i7-1260P
RAM    8GB
Memory 1 TB SSD
Screen size 15.6 " (1920 x 1080) Full HD Touchscreen
Color SILVER
GPU Intel Iris Xe Graphics
Wireless Type 802.11ax
Special Feature Touch Screen
Ports 1 x Thunderbolt 4 (Supports DisplayPort and Power Delivery), 2 x USB Type-C, 1 x MicroSD Multi-media Card Reader, 1 x Headphone out/Mic-in Combo; Wi-Fi 6E (Gig+) + Bluetooth 5.1
Product Dimensions ‎‎ ‎ ‎ 13.97 x 8.98 x 0.47 inches
Item Dimensions LxWxH 13.97 x 8.98 x 0.47 inches
Number of Processors 12
Item Weight ‎ 1.41 KG
Computer Memory Type ‎ ‎DDR5 RAM
Hard Drive Interface ‎ ‎Solid State
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj YES
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop Samsung Galaxy Book2 Pro 360 2-IN-1 CONVERTIBLE i7 1260P/ 16GB/ 1TB SSD/ 15.6 inch TOUCHSCREEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *