SKU: N/A Kategori: Brand:

LC-POWER Gaming Karrige LC-GC-600BY

269.99Share it:

Karrige ergonomike për lojëra me kokë të lëvizshme dhe jastëkë mesit.

  • jastëkë të kokës dhe mesit të rregullueshëm në lartësi dhe lëvizshëmer
  • pozicioni i uljes i rregullueshëm
  • pozicioni i mbështetëses së krahut
  • pozicion i rregullueshëm i animit të shpinës falë mekanizmit të fluturës
  • Funksioni i integruar rrotullës me mekanizëm bllokimi
  • Rrotullimi i karriges me rrotullim 360°
  • Mbeshtetje e rehatshme
  • Ngjyra: E zez me te verdh ( Black and Yellow)
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LC-POWER Gaming Karrige LC-GC-600BY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *