SKU: AC002341 Kategori: Brand:

DDR4 3600 RGB 16GB Dual KIT

61.99Share it:

LC-RAM-DDR4-3600-RGB-16GB-KIT, është një RAM memorie e dyfishtë me ndriçim RGB ylber, i cili siguron një performancë të përmirësuar si dhe një stabilitet të lartë për sistemin tuaj!

Random-Access Memory
Kapaciteti 16 GB (i përgjithshëm)
Kapaciteti 8 GB (çdo shirit RAM)
DDR4 Kanal i Dyfishtë
3600 MHz
UDIMM
CL: 18 – 20 – 20
mbështet XMP 2.0
ndriçimi RGB i ylberit

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DDR4 3600 RGB 16GB Dual KIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *