SKU: AC002143 Kategori: , Brand:

LEGO Creator Expert Bouquet

59.99Share it:

Krijo nje buqete te bukur me lule me pjese LEGO.

Permban 15 kercell me nje perzierje lulesh dhe gjethesh duke perfshire trendafila, snapdragons, lulekuqe, asters, margarite dhe barera

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “LEGO Creator Expert Bouquet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *