SKU: AC002157 Kategori: , Brand:

LEGO Horizon Forbidden West: Long Neck

113.99Share it:

Modeli i detajuar i nje qafe te gjate nga lojerat Horizon – per ndertim dhe shfaqje

Kompleti model i Long Neck, makina me ikonike nga Horizon Forbidden West, me vecori dhe detaje autentike

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LEGO Horizon Forbidden West: Long Neck”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *