SKU: N/A Kategori: , Brand:

LEGO Horizon Forbidden West: Long Neck

138.99Share it:

Modeli i detajuar i një qafe të gjatë nga lojërat Horizon – për ndërtim dhe shfaqje

Kompleti model i Long Neck, makina më ikonike nga Horizon Forbidden West, me veçori dhe detaje autentike

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LEGO Horizon Forbidden West: Long Neck”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *