SKU: AC002156 Kategori: Brand:

LEGO Marvel Sanctum Sanctorum

254.99Share it:

9 minifigura nga Avengers: Infinity War dhe Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Ky model i nd?rtuar i rezidenc?s legjendare t? Doctor Strange p?rmban nj? nd?rtes? modulare 3-kat?she me 4 fasada, shum? detaje filmi dhe 9 minifigura ikonike nga Universi Kinematik Marvel

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LEGO Marvel Sanctum Sanctorum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *