SKU: AC002148 Kategori: , Brand:

LEGO Star Wars BD-1

107.99Share it:

BD-1 nga Star Wars Jedi: Fallen Order – model i mundsh?m p?r nd?rtim dhe shfaqje

Lojtar?t e Star Wars Jedi: Fallen Order mund t? rijetojn? aventurat epike duke nd?rtuar dhe shfaqur k?t? model droid magjeps?s BD-1

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “LEGO Star Wars BD-1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *