SKU: AC002149 Kategori: Brand:

LEGO Star Wars Mandalorian Helmet

74.99Shiko PDF
Share it:

Helm Mandalorian p?r t? rritur – nj? model shum? i detajuar nd?rtimi dhe ekrani

Nd?rtoni nj? p?rkrenare t? detajuar Mandaloriane t? koleksionit LEGO Star Wars dhe b?ni hara? p?r gjahtarin legjendar t? dhuratave

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LEGO Star Wars Mandalorian Helmet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *