SKU: AC002145 Kategori: , Brand:

LEGO Technic CAT D11 Bulldozer

402.99Share it:

Argetohuni dhe relaksohuni gjate ndertimit te buldozerit LEGO Technic Cat D11 (42131).

Perfshin nje automjet nd?rtimi me telekomand – nje kopje e buldozerit me te madh Cat.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “LEGO Technic CAT D11 Bulldozer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *