SKU: AC002151 Kategori: Brand:

LEGO Technic Ford F-150 Raptor

144.99Share it:

Arg?tohuni duke nd?rtuar LEGO Technic Ford F-150 Raptor (42126).

P?rfshin model kamioni Ford F-150 Raptor, nj? model ekskluziv i koleksionistit me shum? detaje dhe ve?ori autentike

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LEGO Technic Ford F-150 Raptor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *