SKU: AC002147 Kategori: Brand:

LEGO Technic Ford Mustang Shelby GT500

59.99Share it:

Nd?rtoni dhe zbuloni LEGO Technic magjeps?se Ford Mustang Shelby GT500

Me aplikacionin LEGO AR+, f?mij?t mund t? p?rjetojn? aventura t? reja emocionuese dhe t? nd?rtojn? nj? makin? lod?r q? garon si askush tjet?r n? realitetin e shtuar!

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LEGO Technic Ford Mustang Shelby GT500”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *