SKU: N/A Kategori: , Brand:

LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric

77.99Share it:

Ndërtoni LEGO Technic Formula E Porsche 99X dhe lëreni makinën elektrike të vrapojë

Ky komplet ndërtimi i makinave lodrash për të rinj përfshin një makinë garash lodrash të motorizuar me tërheqje me dizajn autentik dhe aplikacionin e realitetit të shtuar LEGOMundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *