SKU: AC002150 Kategori: , Brand:

LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric

64.99Share it:

Nd?rtoni LEGO Technic Formula E Porsche 99X dhe l?reni makin?n elektrike t? vrapoj?

Ky komplet nd?rtimi i makinave lodrash p?r t? rinj p?rfshin nj? makin? garash lodrash t? motorizuar me t?rheqje me dizajn autentik dhe aplikacionin e realitetit t? shtuar LEGO


                
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *