SKU: AC002134 Kategori: , Brand:

LEGO Technic Lamborghini Sian

404.99Share it:

Vemendja e jashtezakonshme ndaj detajeve e ben makinen e modelit nje perfaqesim besnik te Sien FKP 37 te vertete ne “Electric Gold” mahnites me buze te arta. Bukuria eshte ne detaje. Vecorite autentike perfshijne kutine e shpejtesise me 8 shpejtesi, e cila operohet me vozitjet e levizshme te nderrimit ne timon motorin V12 me pistona ne levizje dhe levizje me te gjitha rrotat. Perdorni timonin per te levizur makinen ne pozicionin e deshiruar, me pas shikoni pezullimin e perparme dhe te pasme. Ashtu si supermakina me permasa te plota, edhe ky model i makines permban dyert klasike me gershere qe hapen.
Pajisjet luksoze Makina model ju jep nje pushim relaksues nga ngutja dhe ngutja e jetes se perditshme kur jepni ne jete Sien FKP 37.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “LEGO Technic Lamborghini Sian”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *