SKU: AC002142 Kategori: , Brand:

LEGO Technic Porsche 911 RSR

194.99Share it:

Festoni nje ikone te inxhinierise me LEGO Technic Porsche 911 RSR (42096). Zhvilluar ne bashkepunim me Porsche, kopja kap dizajnin unik te Porsche 911 RSR, i karakterizuar nga forma legjendare dhe detajet aerodinamike si krahu i pasme me lidhjen e qafes se pates, difuzori i pasme dhe pasqyrat anesore te projektuara posacerisht.
Karakteristikat e modelit perfshijne nje diferencial te dukshem pune dhe nje motor boksier me gjashte cilindra me pistona levizes te vendosur perpara boshtit te pasme.
Kabina e aksesueshme permban mbikeqyrje me radar, drejtimin e punes, nje sistem shuarje zjarri dhe madje edhe nje harte qarku Leguna Seca ne brendesi te deres se shoferit.
Rrota te zeza, drita realiste te perparme dhe te pasme, nje skeme autentike me ngjyra te bardha.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “LEGO Technic Porsche 911 RSR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *