SKU: AC002180 Kategori: Brand:

Thrustmaster Ferrari 458 Spider Wheel XBO

179.99Shiko PDF
Share it:

Mekanizmi: Ofron rezistenc? lineare n? ?do k?nd rrotullimi dhe ofron kontroll ergonomik dhe intuitiv
P?rqendrimi automatik
K?ndi i rrotullimit 240?

2 pedale me mb?shtet?se t? gjer? k?mb?sh
Pedali i frenave me rezistenc? progresive
Pedale t? rregullueshme individualisht
7/10 kopje e rrot?s s? garave FERRARI 458 SPIDER

Timon 28 cm me doreza gome

100% metal
Gara e frym?zuar p?r Ferrari GT
Pajisje t? gjera drejtimi
9 kopje t? butonave t? veprimit (p?rfshir? butonat e pamjes dhe menus?)
1 Butoni Udh?zues Xbox
2 doreza t? kuqe gome t? frym?zuara nga garat sigurojn? ergonomi t? shk?lqyer dhe rehati optimale
Sistemi qendror i lidhjes

Ofron stabilitet optimal p?r ?do tavolin?.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Thrustmaster Ferrari 458 Spider Wheel XBO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *