SKU: AC002181 Kategori: Brand:

Thrustmaster T150 RS FF Wheel PST PC

339.99Shiko PDF
Share it:

Simulatori zyrtar i garave p?r PS4 dhe PS3 (gjithashtu i pajtuesh?m me PC);

Rrota garash e reagimit me forc? 1080 grad?; Nd?rprer?s rr?shqit?s i integruar PS4/PS3;

Rrota realiste 11″/28 centimetra; P?rfshihet nj? grup i madh pedalesh
Softuer i integruar i certifikuar nga PlayStation4 dhe ?el?s rr?shqit?s PS4/PS3;

Softueri zyrtar i integruar: Rrota e gar?s njihet automatikisht nga konzola PS4;

Baza e reagimit me forc? 1080 grad? q? p?rmban teknologjin? Immersion Touch Sense;

Sistemi i drejtimit me reagime t? rregullueshme t? forc?s ju lejon t? ndjeni ?do detaj nd?rsa jeni n? gar? (leht?simi i rrug?s ose pist?s, humbja e kapjes s? gomave, frenimi, p?rplasjet dhe goditjet, etj.)

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Thrustmaster T150 RS FF Wheel PST PC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *