SKU: N/A Kategori: Brand:

Thrustmaster T80 F488 GTB Edition Wheel PST PC

194.99Share it:

BAZË E RROTAVE ME MEKANIZMIN E KORTËS BUNGEE, PËR REZISTENTË LINEARE;
Mekanizmi i optimizuar “Bungee Cord” (sistemi i riqendrimit automatik i patentuar nga Thrustmaster): jep rezistencë lineare, pavarësisht nga këndi i rrotullimit, duke siguruar kontroll ergonomik dhe intuitiv. Përqendrimi automatik dhe këndi i rrotullimit 240 gradë.

TE GJITHA PAJISJET DHE KONTROLLET QU DUHEN PER XHIROT ME TE SHPEJTA;
Rrota e garave T80 Ferrari 488 GTB Edition kombinon komoditet të madh me pajisje gjithëpërfshirëse. Rrota e pajisjes me diametër 28 cm dhe veshja e gomës me teksturë ofrojnë sipërfaqe më të mira të kapjes – një veçori që të gjithë lojtarët do ta shijojnë gjatë seancave të gjata të garave. Rrota e garave është gjithashtu e pajisur me 11 butona veprimi dhe një jastëk D, plus 2 lëvizës të mëdhenj, metalikë, të montuar në rrota, të njëpasnjëshme. Përfshihet gjithashtu një grup i madh pedalesh me kënd të rregullueshëm të pjerrësisë dhe një mbështetëse të gjerë këmbësh për përshpejtim dhe frenim jashtëzakonisht të saktë, të rehatshëm.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Thrustmaster T80 F488 GTB Edition Wheel PST PC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *