SKU: AIO001157 Kategori: Brand:

AIO Lenovo 3 22IMB05 i5 10400T/ 8GB/ 256GB/ 21.5 inch/ TOUCHSCREEN

649.99


 

 • CPU:Intel Core i5-10400T 3.4 GHz
  RAM: 8GB
 • Memory: 256GB SSD
 • Screen size: 21.5 inch (‎1920 x 1080) Full HD TOUCHSCREEN
 • GPU: ‎Intel UHD Graphics 610

Shiko PDF
Share it:
 • Bëni punë më produktive dhe kurseni kohë me procesorin e tij 
 • 8GB memorie për kryerjen e pandërprerë të shumë detyrave
 • SSD 256GB  ju ofron hapësirë ​​të mjaftueshme për të ruajtur të gjitha dokumentet dhe përmbajtjen tuaj multimediale
 • Disk DVD super me shumë formate për të gjitha nevojat tuaja për media optike dhe për regjistrim video; DVD dhe CD
 • Ekrani diagonal 21,5″ jep imazhe shumëngjyrëshe nëse jeni duke shfletuar në ueb, duke parë filma apo duke luajtur lojëra
 • Karta grafike e përbashkët Intel UHD Graphics 610 për performancë pa vonesa dhe të qeta
 • Puna në aplikacione të ndryshme duke mbajtur një sy në mediat sociale nuk ka qenë kurrë më e lehtë; me Windows 10 Home OS, tani mund të kapni deri në katër aplikacione në çdo vendndodhje në ekran për kryerjen e shumë detyrave pa mundim. Ju madje mund të krijoni desktop individual për projekte dhe detyra specifike.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Lenovo 3 22IMB05 ALL-IN-ONE
CPU Intel Core i5-10400T 3.4 GHz
RAM    8 GB
Memory 256 GB SSD
Screen size 21.5 inch (‎1920 x 1080) Full HD TOUCHSCREEN
Display Type ‎IPS
Color Black
GPU ‎ ‎Intel UHD Graphics 610
Connectivity Type ‎ Wi-Fi
Wireless Type ‎Bluetooth, 802.11ac
Ports‎ 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x USB-C, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x Microphone-in
Product Dimensions ‎‎ ‎ ‎7.3 x 19.3 x 16.4 inches
Item Dimensions LxWxH ‎ ‎7.3 x 19.3 x 16.4 inches
Number of Processors 2
Item Weight ‎ 6.99 KG
Ram Memory Technology ‎ ‎ DDR4
Hard Disk Description SSD
Computer Memory Type ‎DDR4 SDRAM
Hardware Platform ‎ PC
Voltage
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj YES
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “AIO Lenovo 3 22IMB05 i5 10400T/ 8GB/ 256GB/ 21.5 inch/ TOUCHSCREEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *