SKU: AIO001160 Kategori: , Brand:

AIO Lenovo V30a-24IIL i5-1035 G1/8GB/256M2/FHD

649.99


  • Core: i5-1035
  • RAM: 8GB RAM
  • MEMORY: 256GB SSD
  • GPU: INTEL

Share it:
  • Mundësuar nga procesorët Intel® Core i5 deri në gjeneratën e 10-të, ruajtja e shpejtë PCIe SSD, V30a gjithçka-në-një është e fuqishme dhe i përgjigjet nevojave të biznesit tuaj.
  • Ekrani i tij 23,8” është i përsosur për të parë fletëllogaritëse të mëdha dhe dokumente me formë të gjatë.
  • Ju gjithashtu do ta mbani konsumin minimal të energjisë me Moderne Standby, duke lejuar përditësime të menjëhershme të postës elektronike dhe akses VoIP edhe kur kompjuteri është joaktiv.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Color Black
Product Type Computers Desktops All-in-One
SSD Storage 256 GB
RAM 8 GB
Processor Intel Core i5
Graphic Series Intel
Operating system Windows
Inches 22.0-23.9
Hard disc type SSD
Product Aspect New
Recommended Use Profesional

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AIO Lenovo V30a-24IIL i5-1035 G1/8GB/256M2/FHD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *