SKU: AC002602 Kategori: Brand:

Cante per Laptop Lenovo Backpack Gaming 17 inch, Legion Active

64.99Share it:
  • Dizajni elegant i shpinës moderne Lenovo IdeaPad ka një ndarje të dedikuar që përshtatet deri në një laptop 16 inches
  • Bëni lojërat miqësore me mjedisin duke zgjedhur një çantë shpine lojrash të bëra nga një materiale që mundeson deri në tre shishe plastike 500 ml 
  • Bëhuni gati për çdo stine që jeta ju hedh në rrugën tuaj me dizajnin rezistent ndaj ujit dhe pjesën e jashtme të veshur me ultra të qëndrueshme, të krijuar për t’i mbajtur pajisjet tuaja të sigurta
  • Çanta e shpinës së laptopit të lojrave IdeaPad e bën udhëtimin pa mundim me një pjesë të pasme të në mënyrë ergonomike, e mbushur mirë, rripat e rregullueshëm të shpatullave dhe një rrip bagazhi për lëvizje të lehtë.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Lenovo
Color Black
Standing screen display size Up to 16"
Product Dimensions 12.21 x 4.73 x 16.55 inches
Weight 0.74 kg
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cante per Laptop Lenovo Backpack Gaming 17 inch, Legion Active”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *