SKU: M001298 Kategori: Brand:

Lenovo C27 27 inch Full HD LED Near-Edgeless design BLACK DAMAGED BOX

239.99Share it:
  • Ky panel IPS FHD 27″ jep një pamje të qartë dhe të qartë me kënde të gjera shikimi, ngjyra të gjalla dhe shkëlqim prej 250 nits
  • Teknologjia AMD FreeSync™, koha e përgjigjes 4 ms dhe shpejtësia e rifreskimit 75 Hz ndihmojnë në sigurimin e një loje të qetë
  • Kornizat e ngushta në anët, lart dhe poshtë ofrojnë një pamje të papenguar
  • Mbështetja e përkulur dhe montimi VESA 100 x 100 mm ju lejojnë të vendosni monitorin e kompjuterit tuaj në pozicionin ideal për rehati dhe dukshmëri
  • Çertifikimi i komoditetit të syve TÜV Low Blue Light për uljen e tendosjes së syve
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ C27
Screen Size 27 Inches
Display Resolution Maximum 1920 x 1080 Pixels
Brand Lenovo
Special Feature VESA Mount Capability, Low Blue Light, Anti-Glare Coating, Tilt Adjustment
Refresh Rate 75 Hz
HD type Full HD
Panel type IPS
Item Weight 6.72 KG
Item Dimensions LxWxH 9.08 x 24.1 x 17.5 inches
Ports HDMI, VGA
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Modeli

C27

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Lenovo C27 27 inch Full HD LED Near-Edgeless design BLACK DAMAGED BOX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *