SKU: LP001254 & LP001257 Kategori: Brand:

Laptop Lenovo FLEX 7 14IAU7 2 IN 1 CONVERTIBLE / i7-1225U / 16GB / 512GB / 14 inch 2K Touchscreen

999.99


  • CPU: Intel Core  i7-1225U
  • RAM: 16GB DDR4
  • Memory: 512GB SSD
  • Screen size: 14 inch 2K
  • Touchscreen

Shiko PDF
Share it:
  •    Ekran IPS me ekran me prekje 14,0″ 2240×1400 60Hz; Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.2, Webcam i integruar, Sistemi i sigurisë së gjurmëve të gishtërinjve, tastiera me dritë prapa, .
  • 【Performancë e fuqishme me Intel Core i7-1255U Deca Core】 Procesor i gjeneratës së 12-të Intel Core i7-1255U 1,70 GHz (deri në 4,7 GHz, 12 MB cache, 10 bërthama, 12 fije, 2 bërthama) Performanca;- Intel Iris Xe Graphics Integrated,.
  • 【Shpejtësi e lartë dhe shumë detyra】 16 GB RAM në bord; Furnizimi me energji 65W, Bateria me 3 qeliza 57 WHr; Ngjyre blu, .
  • 【Hapësira e madhe ruajtëse】 1TB PCIe NVMe SSD; 1 HDMI, Thunderbolt 4 (Type-C), lexues SD, pa disk optik, fole kufje/mikrofoni Combo., Windows 11 Pro-64., 1 vit garanci prodhuesi nga GreatPriceTech (Përmirësuar në mënyrë profesionale nga GreatPriceTech)
  • Përfshin shpërndarësin portativ USB të autorizuar të Dockztorm (Qendra e të dhënave portative Dockztorm edicionit special; Shpejtësia e sinkronizimit super të shpejtë të të dhënave deri në 5 Gbps)

 

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Lenovo FLEX 7 14IAU7 2 IN 1 CONVERTIBLE
CPU Intel Core i7 1225U
RAM 16GB
Memory 512GB SSD
Screen size 14 inch (2240x1400) 2K Touchscreen
Gpu Intel Iris Xe Graphics
Color Grey
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj
Lenovo

FLEX 7 14IAU7 2 IN 1 CONVERTIBLE

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Lenovo FLEX 7 14IAU7 2 IN 1 CONVERTIBLE / i7-1225U / 16GB / 512GB / 14 inch 2K Touchscreen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *