SKU: LP001144 & LP001077 Kategori: , , Brand:

Laptop Gaming Lenovo Ideapad Gaming 3 15IMH05 i7 -10750H/16GB /512GB/ 15.6 inch/ GTX 1650/ Black

999.99


  • CPU: Intel Core i7-10750H (6C / 12T, 2.6 / 5.0GHz, 12MB)
  • RAM: 16GB DDR4
  • Memory: 512GB SSD
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6

Share it:
  • Procesor? Intel Core i7 t? gjenerat?s s? 10-t?, memorie DDR4 dhe memorie M.2 NVMe PCIe SSD.
  • Me grafik?n m? t? fundit NVIDIA GeForce 1650 Ti pas jush, mund t? shkoni n? ?do betej?.
  • Regjistroni pamjet tuaja t? loj?rave me llastiqe me nj? ekran IPS 1080p FHD me shpejt?si rifreskimi deri n? 120 Hz p?r loj?ra pa grisje.
  • Tastiera e duhur b?n t? gjith? ndryshimin, shijoni nj? tastier? t? gjer? lojrash t? kalibrit t? lart? me ndri?im t? pasm? blu dhe l?vizje t? tasteve 1,5 mm

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli   Gaming Lenovo Ideapad Gaming 3 15IMH05
CPU Intel Core i7-10750H (6C / 12T, 2.6 / 5.0GHz, 12MB)
RAM 16GB DDR4
Memory   512GB SSD
Screen Size 15.6" (1920 x 1080)  inch Full HD IPS
Color Black
GPU  NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6
Special Feature Anti Glare Screen, Backlit Keyboard, Built-in Microphone
Wireless Type ‎‎ ‎ Bluetooth
Ports 2x USB, HDMI, USB Type C, Rj-45/ethernet port
Product Dimensions ‎ ‎58.2 x 32.4 x 7.2 cm
Number of Processors 6
Computer Memory Type‎ ‎ DDR5 SDRAM
Hard Drive Interface ‎ATA100
Item Weight ‎ 3.5 KG
Voltage ‎ 230 Volts
Operating System Windows Home
Garancion Nga Prodhuesi
Garancion 12 Muaj
Ngjyra

Importuar nga:

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Gaming Lenovo Ideapad Gaming 3 15IMH05 i7 -10750H/16GB /512GB/ 15.6 inch/ GTX 1650/ Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *