SKU: M001295 & M001296 Kategori: Brand:

Monitor Lenovo intouch215b 22 inch IPS

329.99Share it:

inTOUCH ?sht? zhvilluar p?r t? qen? nj? nga ekranet m? t? gjithansh?m, fleksib?l dhe t?rheq?s profesional n? treg sot.
Veshja antimikrobiale ndihmon n? pastrimin e ekraneve me prekje ?do or? t? dit?s, duke e b?r? p?rvoj?n ton? t? blerjeve m? t? sigurt dhe m? t? sigurta.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli: Lenovo intouch215b
Screen size: 22"/ 55.88cm
Screen resolution:  Full HD (1920 x 1080) 16:9
Connect: Usb Type-A, Usb Type-C,  HDMI
Color: Black
Garancion: Nga Prodhuesi
12 Muaj
Madhësia e ekranit

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Lenovo intouch215b 22 inch IPS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *