SKU: AC001613 Kategori: , Brand:

Lenovo tastier dhe Maus 510 Wireless

49.99Share it:

Lenovo 510 Wireless Combo Keyboard & Mouse është një kombinim i tastierës dhe mouse që komplimenton tavolinën tuaj me një dizajn të thjeshtë por elegant.
Lidhet lehtësisht me valë me kompjuterët duke përdorur një marrës Nano USB. Tastiera është rezistente ndaj derdhjeve me çelësa ishull për saktësinë dhe komoditetin e shkrimit. Mausi pa tel shoqërues ka një dizajn të dyfishtë dhe përmban një sensor optik 1200 DPI.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Lenovo tastier dhe Maus 510 Wireless”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *