SKU: AC001700 Kategori: Brand:

Kufje Lenovo Legion H300 Stereo Gaming Headset

44.99Shiko PDF
Share it:
  • D?gjo ?do detaj me drejtuesit 50 mm
  • Audio i akorduar p?r p?rsosm?ri.?(Frekuenca: 20Hz-20KHz, Impedanca: 32 ohms, Ndjeshm?ria: 96dB.)
  • Mikrofoni pasiv i anulimit t? zhurm?s q? anulohet, i krijuar p?r lojtar?t
  • Kontroll audio n? linj? me ?el?sin e volumit dhe butonin e heshtjes s? mikrofonit
  • Shirit koke me pezullim t? q?ndruesh?m, i krijuar p?r rehati t? q?ndrueshme dhe jast?k? t? but? me l?kur? PU p?r loj?ra t? q?ndrueshme

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Lenovo
Model name Lenovo Legion H300 Stereo Gaming Headset
Colour Black
Form factor Over Ear
Connectivity technology Wired
Special feature Microphone Included
Packed Dimensions (L x D x H) 231 x 207 x 95 mm
Product Weight 330 g
Sensitivity 96 ± 3 dB / 1 mW @ 1 KHz
Controls Mic on/off Volume up/down
Audio Input 4 - pole single 3.5 mm or 3 - pole dual 3.5 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kufje Lenovo Legion H300 Stereo Gaming Headset”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *