SKU: M001046 Kategori: , Brand:

Monitor Lenovo Legion Y25-25 24.5 inch 240hz Full HD

389.99Shiko PDF
Share it:
  • Krijuar per lojera eSports me ritem te larte dhe konkurrues, shijoni loje jashtezakonisht te qete dhe pa belbezim me AMD FreeSync Premium, nje ritem rifreskimi 240 Hz dhe kohe pergjigjeje 1 ms
  • Ky monitor i lojrave IPS FHD 24,5″ ofron korniza 3-aneshe NearEdgeless, rezolucion 1920×1080, kend shikimi 178 dhe 99% sRGB
  • Lidhje video HDMI 2.0 dhe DP 1.2; kater porte te integruara USB 3.2 ju lejojne gjithashtu te perdorni te dhena nga burime te jashtme
  • Luaj ne rehati  mbeshtetja per monitorin e kompjuterit Legion Y25-25 ofron pozicione te shumta per te anuar, rrotulluar, rrotulluar ose ngritur ekranin tuaj, plus eshte i montuar VESA. Ka edhe nje goditje per kufjet tuaja
  • Ky monitor i lojrave eshte gjithashtu i certifikuar nga TV Rheinland Eye Comfort, qe do te thote se syte tuaj mbrohen nga drita e demshme blu, ekranet qe dridhen, shkelqimi dhe reflektimet e jashtme.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli: Legion YY25-25
Screen size:  24.5" / 62.23cm
Screen resolution: Full HD (1920 x 1080)  16:9 1ms/ 240Hz
Connect: 4 x USB 3.2 Gen1 (2 x BC1.2) ,HDMI 2.0, DP 1.2, Audio Out (3.5mm)
Color: E zez
Garancion: Nga Prodhuesi
12 Muaj
Importuar nga:

Shpejtesia e riperseritjes

Ngjyra

Madhësia e ekranit

Veçoritë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor Lenovo Legion Y25-25 24.5 inch 240hz Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *