SKU: M001389 Kategori: Brand:

Lenovo Monitor D24e-45 / 23.8 inch / VA / FHD / 75 Hz

149.99


  • 23.8” FHD
  • 75Hz
  • 5 ms Response Time

Share it:

Lenovo D24-45 është një monitor i drejtuar nga performanca për ta bërë punën tuaj të lehtë dhe lojërat tërheqëse. Qoftë punë apo lojëra, zhyteni menjëherë me këtë panel VA me 3 anë 23,8 inç NearEdgeless. Këndi i gjerë i shikimit 178°/178° ju jep një pamje të qëndrueshme nga kudo që shikoni në ekran. Përjetoni pamje të qarta me rezolucion FHD (1920 x 1080) dhe gamë ngjyrash 72% NTSC. Lërini kundërshtarët tuaj të befasuar me shpejtësinë tuaj, falë shpejtësisë së shpejtë të rifreskimit 75 Hz të ekranit dhe kohës së përgjigjes prej 5 ms. Teknologjia AMD FreeSync™* e monitorit Lenovo D24-45 heq çdo vonesë midis kompjuterit tuaj dhe monitorit, duke ofruar video të lëngshme. Certifikimi TÜV Low Blue Light i monitorit dhe teknologjia Natural Low Blue Light mbron sytë tuaj nga emetimi i dëmshëm i dritës blu, pa shtrembëruar ekuilibrin e ngjyrave. Lidhni kompjuterin, laptopin dhe altoparlantët/kufjet përmes porteve HDMI, VGA dhe daljes audio për të pasur konfigurimin tuaj të plotë pikërisht përpara jush. Mund ta poziciononi monitorin tuaj për rehati optimale me funksionin e animit ose ta rrisni rehatinë tuaj një shkallë duke montuar monitorin nga VESA për të kursyer hapësirë ​​në tavolinë. Sistemi i integruar i menaxhimit të kabllove ju lejon të grumbulloni çdo tel dhe ta vendosni pas monitorit për t’i dhënë më shumë hapësirë ​​bërrylit dhe për ta mbajtur tavolinën tuaj të pastër. Qëndroni një hap përpara punës dhe lojërave tuaja me Monitorin Lenovo D24-45.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lenovo Monitor D24e-45 / 23.8 inch / VA / FHD / 75 Hz”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *