SKU: M001393 Kategori: , Etiketë: Brand:

Monitor Lenovo D27e-45 27 inch VA Full HD / 75 Hz

179.99Share it:
  • Funksional dhe i këndshëm: Me stilimin e tij të ri minimal dhe kokën ultra të hollë 7,1 mm, Lenovo L27e-30 duket po aq i mirë në çdo shtëpi sa imazhet që shfaq në ekranin e tij të panelit me ndërrim në aeroplan 27 inç. Një ekran që noton mbi bazën e tij të sapopërmirësuar të skalitur, i krijuar për elegancë, stabilitet dhe komoditet, sepse rregullon kabllot në mënyrë të padukshme pas qafës së tij të hollë dhe integron një raft për të mbajtur me kujdes një telefon celular.
  • I rehatshëm nga çdo kënd: Me ekranin e tij bujar të panelit me ndërrim në aeroplan 27 inç, L27e-30 jep imazhe të pagabuara edhe kur shikohet nga kënde ekstreme deri në 178°. Pra, duke parë video krah për krah me dikë në shtëpi, të gjithë shohin të njëjtën pamje me ngjyra të sakta dhe të pa shtrembëruara. Dhe nëse përdoruesit duhet të punojnë në shtëpi, të themi, duke futur të dhëna mirë gjatë natës, ky monitor mbron sytë e tyre nga lodhja falë teknologjisë së certifikuar nga TÜV Rheinland Eye Comfort që filtron gjatësi vale të dëmshme blu.
  • Komoditet dhe kontroll për punë dhe argëtim: Shtypni luajtjen. Dhe lërini kursin e videos ose argëtimin të rrjedhin pandërprerë. L27e-30 e rifreskon ekranin me një shpejtësi prej 75 Hz2 dhe, kur shoqërohet me AMD FreeSync 1 të integruar, e lë imazhin të grisur dhe të belbëzojë prapa në pluhur, ndërsa vrapuesit marrin flamurin me kuadrate. Plus, me Artery Software3 ekskluzive të Lenovo-s që vjen standard me monitorin, përdoruesit mund të rregullojnë mirë ndriçimin, kontrastin dhe kontrollet e tjera për t’iu përshtatur skenarëve të ndryshëm të përdorimit dhe të kalojnë shpejt ndërmjet tyre përmes ndërfaqes së tij të përshtatshme dhe elegante “soft OSD”.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Screen Size 27 Inches
Display Resolution Maximum 1920 x 1080 Pixels
Brand Lenovo
Special Feature Flicker-Free
Refresh Rate 75 Hz
Item Weight 4.75 kg
Panel type VA
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj
Veçoritë

Madhësia e ekranit

Shpejtesia e riperseritjes

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Lenovo D27e-45 27 inch VA Full HD / 75 Hz”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *