SKU: LP001297 Kategori: , Brand:

Lenovo NB IdeaPad 3 15ALC6 / AMD Ryzen 7 / 5700U / 15.6 inch

649.99Share it:
  • 【RAM me shpejtësi të lartë dhe hapësirë ​​të madhe】20 GB RAM me gjerësi të lartë për të ekzekutuar pa probleme shumë aplikacione dhe skeda të shfletuesit të gjitha menjëherë; 512 GB PCIe NVMe M.2 Solid State Drive që lejon ngritje të shpejtë dhe transferim të të dhënave
  • 【Procesori】 Procesori AMD Ryzen 7 5700U (8 bërthama/16 fije, 8MB cache L3, Ora bazë 1,8 GHz, rritja maksimale deri në 4,3 GHz) AMD Radeon Graphics
  • 【Specifikimet teknike】 1 x USB-A 3.2 Gen 1, 1 x USB-C 3.2 Gen1, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x fole e kombinuar kufje/mikrofon, Wi-Fi dhe Bluetooth 5, 1 x lexues kartash
  • 【Ekran】 15,6″ FHD (1920×1080) 250 nits Kundër shkëlqimit
  • 【Sistemi operativ】Windows 11 Pro-Merr të gjitha veçoritë e sistemit operativ Windows 11 Home plus menaxhimin e pajisjes celulare, Politikën e grupit, Roaming në gjendjen e sipërmarrjes, Aksesin e caktuar, Dinamik Provisioningm, Përditësimin e Windows për Biznes, modalitetin Kiosk dhe Active Directory/Azure AD
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand LENOVO
Model Name IdeaPad 3 15ALC6
Screen Size 15.6 Inches
Color Gray
Hard Disk Size 512 GB
CPU Model AMD Ryzen 7
Ram Memory Installed Size 20 GB
Operating System Windows 11 Pro
Graphics Card Description Integrated
Graphics Coprocessor AMD Radeon Graphics

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lenovo NB IdeaPad 3 15ALC6 / AMD Ryzen 7 / 5700U / 15.6 inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *