SKU: LP001156 & LP001163 Kategori: , Brand:

Laptop Lenovo NB Ideapad 3 15ITL6 / i5-1135G7 / 8GB / 256GB / 15.6 inch / Gri

529.99


  • CPU: Intel Core i5-1135G7
  • RAM: 8GB
  • Memory: 256GB SSD
  • Screen size: 15.6 inch Full HD

Shiko PDF
Share it:
  • Procesori Intel Core i5 2.40 GHz ofron performanc? t? shk?lqyer, multimedia gjith?p?rfshir?se dhe ngarkim t? shpejt? t? programeve
  • Me 8GB memorie DDR4 SDRAM, ju mund t? kryeni shum? detyra pa probleme midis aplikacioneve t? ndryshme pa probleme
  • Ekrani 15,6″ me rezolucion 1920 x 1080 shfaq filma, loj?ra dhe foto me qart?si mbres?l?n?se
  • Windows 10 Home mund t? jet? m? i p?rshtatshmi si p?r sht?pin? ashtu edhe p?r zyr?n dhe p?rmban nj? k?putje t? p?rmir?suar 2 x 2, t? ndihmon t? b?hesh m? produktiv n? desktop
  • Koha e funksionimit t? bateris? 12 or? ju ndihmon t? q?ndroni pa kabllo dhe t? punoni m? gjat? pa nd?rprerje

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Lenovo NB Ideapad 3 15ITL6
CPU Intel Core i5-1135G7
RAM 8GB  DDR4
Memory   256GB SSD
Screen size 15.6" (1920 x 1080 ) Full HD
GPU Iris Xe Graphics
Color Arctic Gray
Special Feature Anti-glare Screen
Item Weight ‎ 1.65 KG
Operating System Windows 10 Home
Wireless Type ‎Bluetooth, 802.11ax
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj
Importuar nga:

Laptop Lenovo

NB Ideapad 3 15ITL6

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Lenovo NB Ideapad 3 15ITL6 / i5-1135G7 / 8GB / 256GB / 15.6 inch / Gri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *