SKU: LP001298 Kategori: , Brand:

Lenovo NB IdeaPad Gaming 3 15IAH7 / i5 – 12450 / 16GB / 512GB / 15.6 inch 120Hz / RTX 3050 4GB

899.99


 • CPU: Intel Core i5 12450
 • RAM: 16GB DDR4
 • Memory: 512GB SSD
 • Screen size: 15.6 inch Full HD 120Hz
 • GPU: RTX 3050 4GB

Share it:
 • Procesori: Intel Core i5-12450H i gjeneratës së 12-të | Shpejtësia: 8 bërthama (4xP-core 2.0 / 4.4 GHz, 4xE-core 1.5 / 3.3 GHz) | 12 Temat | 12 MB cache
 • Ekrani: 15,6″ FHD (1920×1080) | IPS | Shpejtësia e rifreskimit 120 Hz | Shkëlqimi 250 nits | Kundër shkëlqimit | 45% NTSC || Kujtesa: 16 GB RAM DDR4-3200 || Hapësira ruajtëse: 512 GB SSD
 • Grafika: NVIDIA GeForce RTX 3050 4 GB GDDR6 Grafikë të dedikuar | Ora e rritjes 1500 MHz | TGP 85W || Ftohja: 100% normë e përmirësuar e ventilimit 21% zonë termike më e madhe | 35% TDP më e lartë
 • Klasa ushtarake: MIL-STD-810G Dizajn i kualifikuar i kualifikuar për teste të ndryshme të specifikimeve ushtarake si Temperatura e ulët dhe e lartë (-25 deri në 63°C për 4 orë)| Goditje temp (-25 deri në 63°C Goditje tempore në një drejtim)| Goditje (122cm+ Test me rënie)| Dridhja (4-32Hz për 2 orë)
 • OS dhe softuer i parainstaluar: Windows 11 Home i ngarkuar paraprakisht me vlefshmëri gjatë gjithë jetës | MS Office Shtëpi dhe Student 2021 | Abonim 3-mujor Xbox GamePass Ultimate*
 • Audio: Altoparlantët stereo HD 2x2W Audio Nahmic me tingull rrethues, gjurmues tingulli, modalitetin e natës, ndarjen e zërit dhe profilet e përmbajtjes || Kamera: HD 720p me diafragmë e-kamerës: Ndërprerës fizik për mbrojtje 100% të privatësisë| Mikrofoni i integruar me grup të dyfishtë
 • Tastierë: Tastierë legjendare TrueStrike e bardhë me përmasa të plota 4 zona me ndriçim të pasëm me çelësa 100% Anti-Ghosting, Anti-Abrasion dhe Soft Landing| Udhëtimi me çelës 1,5 mm| Shigjeta të mëdha| 1 copë TrackPad
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Lenovo
Model Name IdeaPad Gaming 3
Screen Size 15.6 Inches
Colour Onyx Grey
Hard Disk Size 512 GB
CPU Model Core i5
RAM Memory Installed Size 16 GB
Operating System Windows 11
Home Special Feature Ergonomic, Shock proof, Night Mode, Low & High Temperature, Backlit Keyboard
Graphics Card Description Dedicated
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj
Importuar nga:

Madhësia e ekranit

Procesori

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lenovo NB IdeaPad Gaming 3 15IAH7 / i5 – 12450 / 16GB / 512GB / 15.6 inch 120Hz / RTX 3050 4GB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *