SKU: LP001148 Kategori: Brand:

Lenovo NB Ideapad IP 3 15IIL05 Core i7-1065G7 / 8GB / 256GB SSD / 15.6 inch

699.99Shiko PDF
Share it:
  • Tastierë franceze; 8 GB RAM DDR4, 256 GB PCIe NVMe M.2 SSD
  • Ekran 15,6″ FHD (1920×1080) TN 220 nits, me bonus IST kompjuterë kabllo HDMI
  • Intel Core i7-1065G7 (4 bërthama me 8 fije, shpejtësia e orës bazë 1.3 GHz, maksimumi turbo deri në 3.9 GHz, 8 MB cache)
  • 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.1 Gen1, 1 x HDMI 1.4b, 1 x 4-në-1 lexues kartash SD, 1 x fole audio Combo
  • Windows 10 Home 64-bit, anglisht; Ideale për shtëpi, studentë, profesionistë, biznes të vogël, arsim shkollor dhe sipërmarrje tregtare, klasë në internet, klasë Google, mësim në distancë, gati për zmadhimin.

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Lenovo NB Ideapad IP 3 15IIL05
CPU I ntel Core i7-1065G7 
RAM 8GB DDR4 
Memory   256GB SSD
Screen size 15.6 inch (1920 x 1080) Full HD
GPU  Intel 
Color Gray
Wireless Type ‎ 802.11ac
Item Weight ‎ 1.85 KG
Special Feature  Anti-glare
Product Dimensions ‎‎ 14.26 x 9.98 x 0.78 
Operating System ‎ Windows 10
WIFI YES
Garancion: Nga prodhuesi
Importuar nga:

Lenovo

NB Ideapad IP 3 15IIL05

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lenovo NB Ideapad IP 3 15IIL05 Core i7-1065G7 / 8GB / 256GB SSD / 15.6 inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *