SKU: AIO001170 & AIO001171 Kategori: Brand:

Lenovo PC AIO IdeaCentre 3 24IAP7/ i3-1215U / 23.8inch / 8GB RAM / 256GB SSD

579.99


  • CPU: Intel Core: i3-1215U
  • RAM: 8GB DDR4
  • Memory: 256GB SSD
  • Screen size: 23.8 FHD Display
  • GPU: Intel UHD Graphics

Share it:

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 23.8 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ne paketim ka maus dhe tastiere. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
BRAND Lenovo
Color Black
PROCESSOR Intel® Core™ i3-1215U
PROCESSOR FAMILY 12th Generation Intel® Core™ i3 Processors
RAM 8GB
RAM TYPE DDR4-3200 MHz
MEMORY 256GB SSD
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Lenovo PC AIO IdeaCentre 3 24IAP7/ i3-1215U / 23.8inch / 8GB RAM / 256GB SSD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *