SKU: AIO001169 Kategori: , Etiketë: Brand:

AIO Lenovo IdeaCentre 3 24IAP7 / i5-12450H / 16GB / 512GB / 23.8 inch Full HD

649.99


  • Core: i5-12450H
  • RAM: 16GB RAM
  • MEMORY: 512GB SSD
  • GPU: INTEL

Share it:
  • Ky PC AIO që kursen hapësirë ​​fsheh energji të papërpunuar dhe të pafiltruar – me një procesor AMD Ryzen 5 55000U, IdeaCentre AIO 3 lulëzon nën ngarkesa të rënda të performancës
  • Ne projektuam kompjuterin e hollë dhe kompakt të gjitha-në-një për lehtësi dhe komoditet me më pak kabllo dhe rrëmujë, një dok për telefonin tuaj celular, plus privatësi të menjëhershme dhe veçori të hyrjes së menjëhershme për siguri më të mirë; përfshirë tastierë dhe maus me valë
  • Shikoni më shumë nga ekrani me ekranin FHD me korniza të ngushtë me tre anë të këtij kompjuteri AIO për ngjyra të gjalla me cilësi të pastër kristal nga pothuajse çdo kënd; plus, IdeaCentre AIO 3 transmeton audio me oktan të lartë dhe me gërvishtje të mprehtë mbi dy altoparlantët e tij stereo 3W të certifikuar nga Harman Kardon
  • Kamera e fshehtë në pjesën e sipërme të AIO 3 ofron deri në 5M qartësi, duke rritur vërtetësinë gjatë bisedës ose konferencave tuaja me video – shtyni uebkamerën poshtë për siguri shtesë
  • Lidhu me dy porte USB 2.0 dhe dy porte USB 3.2 Gen 2 Type-A, një LAN 1000, një kombinim mikrofon/kufje, një prizë DC dhe një dalje HDMI
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Specific Uses For Product Multimedia, Personal, Business
Brand Lenovo
Personal computer design type All in One
Operating System Windows 11
Memory Storage Capacity 512 GB
Screen Size 23.8 Inches
Ram Memory Installed Size 16 GB
Model Name IdeaCentre AIO 3 24
Included Components User Guide, Mouse, Power Cord, Keyboard, Computer
CPU Model Ryzen 5 5500U

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AIO Lenovo IdeaCentre 3 24IAP7 / i5-12450H / 16GB / 512GB / 23.8 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *