SKU: AIO001122 Kategori: Brand:

AIO PC Lenovo IdeaCentre 3 24ITL6 / i3-1115G4 / 8GB /512GB / 23.8 inch

599.99


  • Core:  i3-1115G4
  • RAM: 8GB RAM DDR4
  • MEMORY : 512GB SSD
  • GPU : INTEL

Shiko PDF
Share it:

IdeaCentre AIO i3 (24″) ka një dizajn të shkëlqyeshëm dhe të efektshëm. Me një mbajtës të thjeshtë dhe një ekran praktikisht pa kufij 60,45 cm (23,8″), ai trajton gjithçka shpejt dhe me efikasitet. Jo vetëm që përmban procesorë Intel Core i3, memorie dhe ruajtje të fuqishme, por gjithashtu zë më pak hapësirë ​​në tryezën tuaj.

Dizajn thelbësor dhe elegant

Për të punuar, për të parë përmbajtje ose për të bërë një telefonatë video, thjesht përdorni IdeaCentre AIO i3 tërheqës. Me bazën dhe bazën e saj elegante, kjo pajisje gjithëpërfshirëse 60,96 cm (24″) do të zvogëlojë rrëmujën në tryezën tuaj dhe gjithashtu do të përzihet pa probleme në çdo mjedis.

Fleksibilitet i integruar

Kur punoni ose relaksoheni, mund të anoni bazën e IdeaCentre AIO i3 për të marrë këndin e përsosur, gjithashtu mund ta rregulloni me lehtësi ekranin, duke shmangur kështu reflektimet e bezdisshme të dritës.

Ideale për shikim familjar

Falë ekranit Full HD 60,45 cm (23,8″) me kufij të ngushtë, ju pret një përvojë e jashtëzakonshme shikimi. Me një kënd të gjerë shikimi, IdeaCentre AIO i3 është ideal për të parë ose ndarë përmbajtje .

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Veçoritë

Procesori

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AIO PC Lenovo IdeaCentre 3 24ITL6 / i3-1115G4 / 8GB /512GB / 23.8 inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *