SKU: AIO001111 Kategori: Brand:

AIO Lenovo PC IdeaCentre 3 24ITL6 / i5-1135G7 / 8GB / 256GB / 23.8 inch Full HD

775.99


  • CPU: Intel Core i5-1135G7
  • RAM: 8GB DDR4
  • MEMORY : 256GB SSD
  • Screen size: 23.8 inch Full HD
  • GPU : INTEL

Share it:

Lenovo IdeaCentre AIO 3 Gen 6 (24 “Intel) ofron performancë maksimale me përpunimin Intel Core deri në gjeneratën e 11-të, ndërkohë që ka një kasë elegante, kompakte me skaje të ngushta në tre anët e ekranit FHD, altoparlantë stereo të certifikuar Harman dhe një sasi të madhe hapësira magazinimi, nevojat tuaja ditore do të plotësohen.

Privatësia e kamerës së internetit dhe vërtetimi pa prekje

IdeaCentre AIO 3 ju lejon të kontrolloni privatësinë tuaj me kamerën tuaj duke shtypur kamerën tuaj të internetit poshtë.

Tinguj rezonantë kristalorë

Me një sistem audio të certifikuar nga Harman Kardon, IdeaCentre AIO 3 transmeton tingull të qartë dhe të qartë përmes dy altoparlantëve stereo 3 W.

Projektuar për të pasur kuptim

I hollë dhe kompakt, IdeaCentre AIO 3 tani vjen me një dok në stendën e tij për të vendosur telefonin tuaj celular, duke ndihmuar në lehtësimin e angazhimit me shumë ekrane për të lehtësuar kryerjen e shumë detyrave.

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Veçoritë

Procesori

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “AIO Lenovo PC IdeaCentre 3 24ITL6 / i5-1135G7 / 8GB / 256GB / 23.8 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *