SKU: M001297 Kategori: Brand:

Monitor Lenovo ThinkVision T24t-20 23.8 inch Touch screen IPS Full HD

379.99Shiko PDF
Share it:

Mund?sit? e biznesit jan? n? maj? t? gishtave n?se jeni n? gjendje t? p?rfitoni nga prekja.?ThinkVision T24t-20 e vendos suksesin n? t? dyja duart, fal? ekranit t? tij 23,8 in?, me prekje, paneli IPS q? njeh hyrjen nga 10 pika n? t? nj?jt?n koh?. Kjo ju lejon t? kontrolloni zona t? ndryshme t? ekranit n? t? nj?jt?n koh?.;?Dhe me deri n? 2880 sensor? prekjeje, mund t? vizatoni dhe modifikoni imazhet me sakt?si dhe t? punoni me aplikacione q? p?rdorin prekje t? ndryshueshme.?Rezolucioni i tij 1920 x 1080, ekrani kund?r shk?lqimit, me 3 an?, “NearEdgeless”, i cili mund t? funksionoj? edhe pa nj? mbajt?se, e b?n at? ideal p?r transformimin e skenar?ve t? publikut dhe momenteve t? pun?s n? sht?pi n? pika kontakti fjal? p?r fjal?.?Me opsione t? shumta p?r lidhje, ky monitor docking ju lejon t? lidheni me desktop, laptop, ThinkCentre Nano.?;

?sht? b?r? e mundur nga porta USB Type-C1 q? ofron nj? zgjidhje t? v?rtet? me 1 kabllo, duke hequr kabllot shtes? dhe konfigurimet komplekse, p?r t? mund?suar prekjen.?Ai kabllo i vet?m transferon t? dh?na dhe sinjale video dhe madje mund t? fuqizoj? pajisjet tuaja t? lidhura deri n? 90 W p?rmes menaxhimit t? Lenovo Smart Power pa kabllot shtes? t? energjis? q? bllokojn? hap?sir?n tuaj t? pun?s.?Shtojini k?saj, lidhjet HDMI, DP dhe USB Type-A dhe Audio Out dhe T24t-20 ?sht? gati p?r t’u lidhur dhe luajtur me t? gjitha mjetet q? ju nevojiten.;?N? drit?n e aft?sis? s? tij me prekje, ky monitor ?sht? krijuar p?r t’u afruar m? shum? me ju, me gam?n e tij t? gjer? t? pjerr?sis? n? baz?n e tij ergonomike q? ulet deri n? tavolin? dhe ngre 90 mm, ose i montuar n? mur n?p?rmjet aft?sis? s? tij VESA ose thjesht nga vet?.?;?I ngarkuar me softuerin e pronarit ThinkColour, ju mund t? rregulloni menj?her? dhe pa mundim kontrollet e shk?lqyera t? monitorit.;

Monitori gjithashtu punon n? m?nyr? aktive p?r t? mbrojtur syt? tuaj me T?V Rheinland Eye Comfort, ekranin e certifikuar T?V Low Blue Light (Hardware Solution) dhe teknologjin? Natural Low Blue Light me certifikimin Eyesafe q? redukton dridhjen dhe drit?n blu t? d?mshme me energji t? lart? q? p?rndryshe mund t? shkaktoj? lodhje t? syve. .?;

Dhe T24t-20 vjen gjithashtu me certifikimin Energystar 8, k?shtu q? ju punoni, nd?rkoh? q? jeni t? sigurt se po b?n ?mos p?r t? minimizuar me p?rgjegj?si konsumin tuaj t? energjis?.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli: Lenovo ThinkVision T24t20  Touch screen IPS
Screen size: 23.8"/ 60.4cm
Screen resolution: Full HD (1920 x 1080) 16:9 6 ms/ 60Hz
Connect: 1 x USB Type-C Gen1 (DP1.2 Alt Mode, Upstream); 1 x HDMI1.4; 1 x DP1.2; 4 x USB 3.2 Gen1 with 1 x BC 1.2 (Downstream); 1 x Audio Out (3.5mm)
Color: Black
Garancion: Nga Prodhuesi
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Lenovo ThinkVision T24t-20 23.8 inch Touch screen IPS Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *