SKU: AC002414 Kategori: ,

Leter A4 Duble A 500 faqe

4.99Shiko PDF
Share it:
  • Sipërfaqja e lëmuar me përmbajtje të ulët pluhuri redukton bllokimet, ngjitjen dhe përdredhjen e letrës suaj për të siguruar një rezultat përfundimtar cilësor
  • Prodhuar në një mënyrë të përgjegjshme mjedisore dhe shoqërore
  • Bardhësi e jashtëzakonshme (CIE 165)
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Leter A4 Duble A 500 faqe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *