SKU: 54141 Kategori: , Brand:

Lexues Kartash USB 2.0, OTG

9.99Share it:

I përshtatshëm dhe i testuar për USB 2.0, në përputhje me USB 1.1.
Lidhës USB-A: për lidhje me Laptop / PC
Lidhës USB Mikro: Për lidhje me celularë / tabletë
SD / SDHC / SDXC
MicroSD / MicroSDHC / MicroSDXC

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lexues Kartash USB 2.0, OTG”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *