SKU: 104220 Kategori: Brand:

Monitor LG 32UL950-W 32 inch UHD

Disponueshmëria: Produkt me porosi

1.059.99


Produkt me porosi


Share it:
LG 32UK950-W Diagonalja e ekranit: 80 cm (31,5 inç), Rezolucioni i ekranit: 3840 x 2160 piksele, Lloji HD: 4K Ultra HD, Teknologjia e ekranit: LED. Ekrani: LED. Koha e reagimit: 5 ms, raporti i pamjes origjinale: 16:9, Këndi i shikimit, horizontal: 178°, Këndi i shikimit, vertikal: 178°. Altoparlantët e integruar. Montimi VESA. Ngjyra e produktit: E zezë, Argjend

UHD 4K me kalibrim harduerik/ Paraqitja mbresëlënëse e detajuar e ngjyrave
UHD 4K ju ofron cilësi mahnitëse të figurës me detajet më të imta dhe katër herë më shumë se rezolucioni i Full HD – në mënyrë që të mund të zhyteni drejtpërdrejt në përmbajtje. Përveç kësaj, kalibrimi i ngjyrave siguron riprodhim të saktë të ngjyrave në ekran.

Një nivel i ri i performancës së ngjyrave Ekrani Nano IPS siguron riprodhimin më të mirë të ngjyrave nga çdo kënd shikimi. Ky monitor mbështet një gamë të gjerë ngjyrash, 98% të DCI-P3* dhe 135% të hapësirës së ngjyrave sRGB – ideale për redaktimin e imazheve dhe riprodhimin e saktë të përmbajtjes dixhitale. Grimcat me përmasa nanometër, të cilat ndodhen në LED-të e ekranit, thithin valët e tepërta të dritës dhe në këtë mënyrë sigurojnë një ekran edhe më të gjallë me ngjyra, me të cilin mund të shfaqet me saktësi e gjithë përmbajtja – nga fotot dhe videot tek grafika me ngjyra.

VESA DisplayHDR™ 600 Një përvojë edhe më dinamike dhe më e qartë HDR
Ky monitor mbështet VESA DisplayHDR™ 600 me një gamë të gjerë ndriçimi dhe kontraste të pasura. Kjo krijon një zhytje vizuale mahnitëse në lojërat, filmat dhe imazhet më të fundit HDR.

Zinxhiri 4K Daisy me Thunderbolt™ 3 Hapësira e punës më produktive
Tani mund të lidhni dy monitorë 4K dhe një laptop me vetëm një kabllo Thunderbolt 3, duke krijuar një mjedis pune shumë produktiv. Ngarkoni laptopin tuaj, transferoni të dhënat me shpejtësi rrufe – të gjitha me një kabllo dhe në të njëjtën kohë.

Ndërfaqja e thjeshtë e përdoruesit OnScreen Control ju jep akses të shpejtë dhe të lehtë në cilësimet e rëndësishme të monitorit.

Dizajni modern Me dizajnin e tij elegant, ky monitor bie në sy të vërtetë edhe kur është i fikur. Në kombinim me stendën e re Edge-ArcLine, ekrani pothuajse pa kornizë bëhet një pamje e përgjithshme estetike.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ 32UL950-W
Screen Size 32 Inches
Display Resolution Maximum 3840 x 2160 Pixels
Brand LG
Special Feature Dynamic Action Sync, Nano IPS with DCI-P3 98%, HDR10, 4K Daisy Chain with Thunderbolt™ 3, RADEON FreeSync™, Black Stabilizer, Color Calibrated, Wide Color Gamut, Smart Energy Saving
Refresh Rate 60 Hz
HD type 4K
Panel type IPS
Item Weight 7.3 KG
Item Dimensions LxWxH 9.1 x 28.3 x 23.5 inches
Ports HDMI
Color White
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ  
Importuar nga:

Modeli

32UL950-W

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtësia e ripërsëritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor LG 32UL950-W 32 inch UHD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *