SKU: 111154 Kategori: Brand:

Monitor LG 34WL500-B 34 Inch UltraWide Full HD

444.99Share it:

Monitor LG 34WL500-B  Ekran Full HD 21:9 , Zhytuni në krijimet tuaja me shkallën befasuese të një ekrani me performancë të lartë Full HD UltraWide 21:9. Ekran ultra i gjerë Full HD Ngritni pajisjet e zyrës suaj të shtëpisë. Rezolucioni i plotë HD ultra i gjerë 21:9 (2560×1080) ofron 33% më shumë hapësirë ​​në ekran në krahasim me ekranin me rezolucion Full HD. Shijoni Webinarin tuaj me shikimin e materialeve më të mëdha dhe më shumë pjesëmarrës, falë ekranit. Klasë në internet me fushë të gjerë shikimi. Menaxhoni me lehtësi tekstet shkollore, leksionet, bisedat dhe kërkimet në një pamje të vetme dhe kthejeni ekranin e gjerë në klasën tuaj të preferuar në internet.

 

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli LG 34WL500-B
Screen Size 34 Inches
Display Resolution Maximum   2560x1080
Brand LG
Special Feature High Dynamic Range
Refresh Rate 144 Hz
HD type Full HD
Panel type IPS
Item Weight   9.34 KG
Item Dimensions LxWxH  3 2.5 x 8.22 x 19.19 inches
Ports HDMI
Color ‎ Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Monitor LG

34WL500-B

Ngjyra

Importuar nga:

Veçoritë

Shpejtësia e ripërsëritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor LG 34WL500-B 34 Inch UltraWide Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *